Starší dorostenci rozehráli ligu v Brně vítězně

B r n o - Přerovští starší dorostenci mají po úvodním ligovém kole na kontě dva body. V premiéře zajížděli do brněnské haly na Úvoze a v první třetině museli dohánět jednobrankové manko. Tři rychlé přesné trefy mladých Zubrů ale vývoj zápasu otočily a Přerov byl rázem v nadějném vedení. Ve druhé třetině přerovští hráči ustáli dvojnásobné oslabení a v dalším průběhu přidali domácím další tři branky, čímž rozhodli o svém vítězství v poměru 6:1. Hattrick zaznamenal v úvodním ligovém utkání v Brně útočník Vít Malínek.
1.kolo, neděle 13.9.2009
HC Kometa Brno Úvoz - HC ZUBR Přerov
1:6
(1:3, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 9. Mikulášek (Křen) - 13. Kocan (Malínek, Kreisel), 16. Malínek (Kocan), 16. Chovanec (Šťastný, Žůrek), 35. Malínek (Kocan), 44. Kocan (Malínek), 57. Malínek (Rajnoch, Kocan). Rozhodčí: Říčan - Klouda, Zídek. Vyloučení: 8:7, navíc Novoměstský (Kometa Úvoz) 10 minut osobní trest. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:6.
Guštafík - Krunka, Kevezsda, Preisach, Kříž, Farsa, Bezděk, Coufal, Lainka, Píše, Křen, Mikulášek, Novoměstský, Buhaj, Vašíček, Kohoutek, Jekel, Janeba, Novotný
Sovják - Bachánek, Kreisel, Kostiha, Hlídek, Schön, Mašíček, Vávra - Malínek, Kocan, Stoklásek - Šťastný, Chovanec, Žůrek - Loupal, Javora, Vodák - Rajnoch, Řezáč, Čelko