Junioři se v Šumperku gólově neprosadili, ve čtvrtfinále play-off je čeká Písek

Š u m p e r k – Juniorští Zubři v pátek na šumperském ledě uzavřeli základní část REDSTONE Extraligy. Do boje proti Drakům nešli v kompletním složení a soupeři potřetí v sezoně podlehli. Domácí si během první třetiny vypracovali dvougólový náskok, který ve druhém dějství z přesilovky pět na tři zvýraznili. Přerov po celých šedesát minut hledal recept na brankáře Venouše marně a odjel z podhůří Jeseníků zcela s prázdnou. Zubří juniorka skončila ve skupině Východ druhá a ve čtvrtfinále play-off tak vyzve třetí tým ze skupiny Západ – IHC Králové Písek. Série na tři vítězné duely startuje v MEO Aréně v úterý 3. března od 18:00!
42.kolo, pátek 28.2.2020
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Haluza (Plhal), 19. Horký (Blaháček), 38. Horký (Haluza). Rozhodčí: Dufka – Bubela, Novotný. Vyloučení: 9:5, navíc Takáč (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 23:30. Průběh utkání: 3:0.
Venouš – Plhal, L. Cekr, F. Cekr, Poledna, Ott, Holub, Štrbík, Blaháček – Haluza, Kavan, Štefanišin, Habrman, Šembera, Horký, Kaplan
Lekeš – Kleiner, Gréč, Dřímal, Takáč, Moučka, Šabršula – Šimanský, Kolařík, Kleniar, Rozsagehyi, Kuba, Fencl, Hradil, Halík, Hanák, Dvořáček, Petr, Mynář