Juniorka v předposledním duelu základní části vyřídila Litomyšl, Borot dal hattrick

P ř e r o v – Šest nastřílených branek a čisté konto brankáře Postavy. Juniorští hokejisté Přerova si v posledním domácím představení základní části REDSTONE Extraligy juniorů poradili s Litomyšlí. První tři góly výběru trenérů Neumana a Dočkala obstaral útočník Martin Borot. Další přesné zásahy přidali Fencl, Zmeškal a Kolařík. Poslední prověrka před play-off čeká Zubry na ledě šumperských Mladých Draků, s nimiž se střetnou v pátek 28. února. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
41.kolo, neděle 23.2.2020
HC ZUBR Přerov - HC Litomyšl
6:0
(2:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 12. Borot (Dřímal, Hradil), 14. Borot (Hradil, Šabršula), 25. Borot (Paťava, Kleiner), 35. Fencl (Petr, Kleiner), 48. Zmeškal (Dřímal, Hradil), 56. Kolařík (Postava). Rozhodčí: Markovský – Axman, Pippal. Vyloučení: 6:5, navíc Zmeškal (Přerov) 10 minut osobní trest, Borot (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 40:25. Průběh utkání: 6:0.
Postava – Takáč, Dřímal, Kleiner, Gréč, Šabršula – Rozsahegyi, Fencl, Mynář, Šimanský, Paťava, Dobša, Kolařík, Hradil, Zmeškal, Borot, Kleniar, Hanák, Petr
Batěk – Drbal, Bláha, Fila, Myška, Lipenský, Zahradník – Voříšek, Kašpar, Lichtag, Sajdl, Edl, Háněl, Večeřa, Dostál, Jakubec