Juniorský souboj prvního s druhým vyzněl pro Havířov, Zubři doma vůbec neskórovali

P ř e r o v – Šlágr REDSTONE Extraligy juniorů se v neděli odehrál v MEO Aréně. V tabulce druhý Přerov vyzval první Havířov. Vítězství a všechny body si vysloužil AZ, Zubři na něj nestačili 0:4. Kromě bezgólové prostřední třetiny udeřili Slezané pokaždé dvakrát, pomohly jim i posily z prvoligového A-týmu v podobě obránce Dajčara či útočníka Bambuly. Oba jmenovaní hráči na Hané skórovali. Zubři na Havířovské aktuálně ztrácí sedm bodů.
39.kolo, neděle 16.2.2020
HC ZUBR Přerov - AZ Havířov
0:4
(0:2, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 8. Bernovský (Kočí, Bambula), 18. Bambula (Koubek), 47. Pindel (Bochnak, Uhlíř), 55. Dajčar (Pindel, Juhász). Rozhodčí: Sedlák – Havel, Procházka. Vyloučení: 3:3, navíc Kopeček (Přerov) 10 minut osobní trest – Tomeček (Havířov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 19:42. Průběh utkání: 0:4.
Postava – Takáč, Fencl, Kleiner, Gréč, Moučka, Kopeček – Zmeškal, Petr, Kleniar, Hanák, Rozsahegyi, Paťava, Dobša, Kolařík, Hradil, Šimanský, Borot, Mynář
Štipčák – Koubek, Uhlíř, Pavelek, Kočí, Ševěček, Dajčar, Kubíček – Bochnak, Bambula, Revaj, Juhász, Štefka, Fridrich, Byčkov, Pindel, Bernovský, Tomeček, Horváth