Vítězná série juniorky skončila, v MEO Aréně ji pěti brankami uťal Šumperk

P ř e r o v – Každá série musí jednou skončit. Přesvědčili se o tom i juniorští hokejisté Přerova, v nedělním domácím zápase prohráli se Šumperkem 1:5. Mladí Draci si zajistili pohodlný náskok už v první třetině, kdy za dvanáct minut vstřelili tři branky a donutili Zubry ke střídání gólmanů. Hanáci sice vzápětí snížili, na víc se ovšem navzdory snaze nezmohli. Jejich šňůra triumfů se tak zastavila na čísle jedenáct. Šumperští odvezli všechny body z MEO Arény podruhé v sezoně. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
35.kolo, neděle 26.1.2020
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
1:5
(1:3, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Šilhavý (Halík, Petr) – 3. Fibigr (Poledna, Koutecký), 9. Kučera (Haluza), 12. Kesler, 29. Polách (Horký, Kučera), 56. Poledna (Horký, Habrman). Rozhodčí: Grygera – Mikšík, Čelechovský. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 63. Střely na branku: 41:34. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5.
Postava (12. Lekeš) – Gréč, Dřímal, Takáč, Moučka, Šabršula – Fencl, Šilhavý, Mynář, Šimanský, Hradil, Zmeškal, Borot, Halík, Hanák, Kleniar, Rozsahegyi, Petr
Venouš – Koutecký, Kareš, Poledna, Plhal, Ott, Cekr – Polách, Habrman, Drlík, Horký, Haluza, Kučera, Scheuter, Fibigr, Kesler