Juniorka zdecimovala Litomyšl, za poslední dva zápasy vstřelila už dvě desítky gólů

L i t o m y š l – Další kanonádu předvedli juniorští hokejisté Přerova, v předehrávce 34. kola REDSTONE Extraligy juniorů porazili Litomyšl na jejím ledě vysoko 9:0. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala odskočili svému soupeři hned v první třetině, kdy skórovali třikrát. Za poslední dvě utkání zaznamenali již dvacet přesných zásahů, ani jednou přitom neinkasovali. Úvodní foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
34.kolo, čtvrtek 23.1.2020
HC Litomyšl - HC ZUBR Přerov
0:9
(0:3, 0:4, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Zmeškal (Hradil, Borot), 5. Gréč (Fencl, Takáč), 8. Fencl (Dřímal), 22. Šimanský (Kuba, Takáč), 24. Hradil (Zmeškal), 32. Fencl (Hanák, Rozsahegyi), 37. Kleniar (Šilhavý, Dřímal), 48. Gréč (Zmeškal), 54. Hradil (Gréč, Zmeškal). Rozhodčí: Maršálek – Vašíček, Zábršová. Vyloučení: 6:5, navíc Voříšek (Litomyšl) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 130. Střely na branku: 28:59. Průběh utkání: 0:9.
Batěk – Fila, Myška, Bláha, Drbal, Lipenský, Zahradník – Sajdl, Vytlačil, Voříšek, Dostál, Jakubec, Adámek, Edl, Háněl, Večeřa, Lichtag
Postava – Gréč, Dřímal, Takáč, Moučka, Šabršula – Fencl, Kuba, Halík, Kleniar, Hradil, Zmeškal, Borot, Šimanský, Hanák, Mynář, Rozsahegyi, Šilhavý