Triumf ve velkém stylu! Juniorka jedenácti brankami potupila Warriors Brno

P ř e r o v – Vysokou výhru si v domácím prostředí připsali juniorští hokejisté Přerova. Odnesli to brněnští Warriors, svěřenci trenérů Neumana a Dočkala je smetli jednoznačně 11:0. Za třemi body rázně vykročili už v první třetině, za necelou čtvrthodinu si vypracovali vedení o čtyři góly. Na demolici soupeře z jihu Moravy se hattrickem podílel kanonýr Lukáš Zmeškal. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
33.kolo, neděle 19.1.2020
HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno
11:0
(4:0, 5:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 8. Šimanský (Borot, Zmeškal), 10. Kleniar (Gréč, Petr), 10. Zmeškal (Hradil, Kleiner), 14. Mynář (Kleiner, Takáč), 23. Petr (Gréč), 24. Zmeškal (Hradil, Borot), 26. Hradil (Zmeškal, Dřímal), 32. Dřímal (Fencl), 36. Kolařík (Fencl, Kuba), 48. Zmeškal (Gréč, Hradil), 60. Kuba (Šimanský, Mynář). Rozhodčí: Sedlák – Pippal, Pospíšil. Vyloučení: 2:8, navíc Sedláček (Warriors Brno) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 128. Střely na branku: 60:17. Průběh utkání: 11:0.
Postava – Takáč, Moučka, Kleiner, Gréč, Dřímal, Šabršula – Borot, Hanák, Fencl, Kuba, Hradil, Kleniar, Zmeškal, Rozsahegyi, Šimanský, Kolařík, Mynář, Petr
Vystavěl (14. Hollý) – Mituchovič, Miloš, Klimeš, Bocián, Sedláček – Krška, Vysloužil, Kavický, Ludvík, Žák, Del Favero, Karpíšek, Staněk, Orsech