Junioři vstoupili do nového roku vítězně, tři body z Poruby si zajistili v první třetině

O s t r a v a – První utkání roku 2020 juniorští hokejisté Přerova zvládli. Porubu na jejím ledě porazili 3:1. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala o svém vítězství rozhodli již během první periody, přesněji jejích prvních osmi minut. To vstřelili tři branky a vypracovali si pohodlný náskok. Prosadili se Zmeškal, Fencl a Kopeček. Domácí výsledek v závěru pouze kosmeticky upravili. Zubři nadále svou skupinu REDSTONE Extraligy juniorů vedou. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
29.kolo, neděle 5.1.2020
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
1:3
(0:3, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 55. Žídek (Bořuta, Havlík) – 1. Zmeškal (Borot, Dřímal), 2. Fencl (Moučka, Hanák), 8. Kopeček (Borot). Rozhodčí: Šutara – Návrat, Veselý. Vyloučení: 4:5, navíc Zajíc (Poruba) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 15:33. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Pawlas (8. Lambert) – Mrozek, Topolanský, Havlík, Debnár, Hranický, Pitucha, Zajíc – Häring, Benka-Rybár, Morávek, Anlauf, Stodůlka, Pavlík, Žídek, Barčák, Bořuta
Postava – Gréč, Dřímal, Takáč, Moučka, Kopeček, Šabršula – Fencl, Kuba, Kleniar, Rozsahegyi, Hradil, Zmeškal, Borot, Šimanský, Hanák, Mynář, Petr, Kolařík