Juniorka potvrdila body ze zápasu s Havířovem, odpor Brna zlomila třemi góly

B r n o – Ani na půdě Warriors Brno juniorští hokejisté Přerova nezaváhali. Proti Jihomoravanům to ale neměli snadné. Až do závěrečné pasáže utkání platil nerozhodný stav 2:2, protože domácí dokázali ve druhé třetině dvakrát vyrovnat. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala si přisvojili výhru nedlouho před koncem posledního dějství. Klíčovou branku obstaral v 55. minutě Rozsahegyi, na něhož navázali ještě Mynář a svým druhým gólem v zápase Zmeškal. Zubři pokořili svého nedělního soka 5:2 a udrželi se na první pozici východní skupiny REDSTONE Extraligy juniorů. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
26.kolo, neděle 15.12.2019
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
2:5
(0:0, 2:2, 0:3)
Branky a nahrávky: 28. Kavický (Furch), 40. Kavický (Mudrych, Marčík) – 25. Zmeškal (Hradil, Borot), 38. Gréč (Zmeškal), 55. Rozsahegyi (Kuba, Takáč), 57. Mynář (Fencl, Gréč), 59. Zmeškal (Borot, Hradil). Rozhodčí: Král – Czubaj, Husák. Vyloučení: 4:5, navíc Mudrych (Warriors Brno) 10 minut osobní trest, Krška (Warriors Brno) 10 minut osobní trest, Vystavěl (Warriors Brno) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 21:44. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5.
Vystavěl – Miloš, Bocián, Mituchovič, Orsech, Furch – Karpíšek, Ludvík, Marčík, Rašovský, Krška, Holotík, Del Favero, Vysloužil, Mudrych, Kavický, Staněk, Antoňů
Postava – Vohrabal, Gréč, Dřímal, Takáč, Moučka, Šabršula – Kuba, Rozsahegyi, Kleniar, Petr, Fencl, Kolařík, Hradil, Zmeškal, Borot, Šimanský, Hanák, Mynář