Juniorka ve vyhecovaném duelu předčila Vsetín, body jí vynesla prostřední třetina

P ř e r o v – Podruhé v sezoně dokázali juniorští hokejisté Přerova porazit v domácím prostředí rivala ze Vsetína. Pikantní bitvu dvou moravských celků rozklíčovala druhá dvacetiminutovka, během které Zubři dvakrát udeřili. Mynář nejprve přihrál na gól Kolaříkovi a posléze sám skóroval. Valaši nedokázali brankáře Lekeše překonat ani jednou, Hanáci uspěli poměrem 2:0.
17.kolo, pátek 15.11.2019
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
2:0
(0:0, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 29. Kolařík (Mynář), 39. Mynář (Kopeček, Šimanský). Rozhodčí: Grygera – Bařinka, Kociňák. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 148. Střely na branku: 44:24. Průběh utkání: 2:0.
Lekeš – Dřímal, Gréč, Šabršula, Takáč, Moučka, Kopeček – Rozsahegyi, Fencl, Šimanský, Mynář, Kolařík, Hradil, Zmeškal, Hanák, Dvořáček, Petr, Vohrabal
Málek – Holáň, Kožený, Zeman, Pernický, Liss, Ondračka – Zemánek, Novosad, Holba, Pospíšil, Hilšer, Klímek, Vašenka, Vavřík, Frimel