Juniorka na Lapači podlehla Vsetínu, Valachům vynesla body prostřední třetina

V s e t í n – Juniorští hokejisté Přerova si na Vsetín podruhé v sezoně nepřišli. Na východě Moravy se sice ve třetí minutě ujali vedení, po hříchu to však na dlouhou dobu byla jejich jediná branka. Naopak Valaši se činili a pěti góly zcela překlopili zápas na svou stranu. Čtyři z nich vstřelili během druhé třetiny. Zubři skóre už jen zkorigovali a na Lapači prohráli 3:5.
10.kolo, neděle 13.10.2019
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
5:3
(1:1, 4:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 8. Hilšer (Holáň), 21. Babeliak (Vavřík, Zeman), 25. Vašenka (Frimel, Mikulík), 30. Vašenka, 36. Mikulík (Hilšer, Holáň) – 18. Zmeškal (Dobša, Moučka), 52. Mynář (Fencl, Rozsahegyi), 57. Dobša (Rozsahegyi, Dufek). Rozhodčí: Blaha – Bařinka, Poláček. Vyloučení: 7:8, navíc Pospíšil (Vsetín) 10 minut osobní trest, Hilšer (Vsetín) 10 minut osobní trest – Zmeškal (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 142. Střely na branku: 25:40. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:3.
Málek – Liss, Holáň, Mikulík, Riedl, Zeman – Hilšer, Pospíšil, Vašenka, Vrána, Babeliak, Zemánek, Klímek, Novosad, Vavřík, Frimel
Postava (36. Dufek) – Vohrabal, Moučka, Šabršula, Takáč, Gréč – Kolařík, Borot, Mynář, Zmeškal, Rozsahegyi, Šimanský, Fencl, Dobša, Kuba, Hradil, Dvořáček, Petr, Hanák