Junioři: Tříbrankové vedení Zubrům v Prostějově na výhru nestačilo

P r o s t ě j o v - Po pěti nevydařených zápasech si tým přerovských juniorů konečně připsal do tabulky další bod. Z prostějovského ledu si však mohl přivézt dva, protože během zápasu už dokonce vedl o tři branky. Na konci první třetiny poslal Zubry do vedení ostrostřelec Holík a stejný hráč krátce po začátku druhé části navýšil přerovské vedení. Když dvě minuty před polovinou střetnutí přidal Blaheta třetí gól, zdálo se, že Zubři míří za vítězstvím. Bohužel ale opak byl pravdou. Přerov si své tříbrankové vedení udržoval až do 52. minuty, kdy se domácí prosadili ve vlastním oslabení. Po chvíli však přišel velký šok v podobě dvou rychlých gólů v přerovské brance a oba týmy si nakonec do tabulky připsali po bodu za remízu 3:3.
22.kolo, neděle 6.12.2009
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
3:3
(0:1, 0:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 52. Jedlička, 55. Skácel (Kryl, Skoček), 56. Skácel (Kryl) - 19. Holík (Šrámek), 22. Holík, 28. Blaheta (Hoferek). Rozhodčí: Coufal - Hudáček, Kříž. Vyloučení: 11:7, navíc J. Ferenc (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 3:3.
Vydržel - Jedlička, Hrdlička, Plzák, Minarčík, Janků, Karas, Tomiga, Navrátil, Spáčil, Zeman, Skoček, Skácel, Kryl, Žilka, Jeneš, Stráněl, Vládek, Rek, Zapletal
Ginter - Ryšánek, Molnár, Konečný, Bosák, Hoferek, M. Ferenc - J. Ferenc, Šteiner, Nedbal - Holík, Prášek, Šrámek - Hradil, Dočkal, Blaheta