Dorost ve Vsetíně dlouho vedl, další gól nepřidal a uhrál bod za prohru v prodloužení

V s e t í n – Více než dvacet minut hracího času drželi přerovští dorostenci jednobrankové vedení na ledě Vsetína. Ve druhé třetině se s přispěním Hradila a Holíka trefil Jobánek. Domácím se však zásluhou Dědka podařilo vyrovnat a vynutili si prodloužení. V něm se Dědek změnil ze střelce na nahrávače a podílel se na rozhodujícím gólu Kucharčíka. Zubři tak na Lapači získali bod.
14.kolo, sobota 26.10.2019
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
2:1p
(0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 49. Dědek (Babeliak, Turek), 63. Kuchařík (Dědek, Čajanová) – 24. Jobánek (Halík, Holík). Rozhodčí: Čahoj – Klimek, Konvička. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 135. Střely na branku: 38:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
Nešpůrek – Velikovský, Kočí, Mikula, Fojtík, Krajčík, Kunst – Bednařík, Kopřiva, Rigo, Babeliak, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová
Suchánek – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Brázda, Halík, Hradil, Richard Marek, Kuchta, Hyža, René Marek, Buršík, Mann, Jobánek, Šilhavý