Dorostenci drama nepřipustili, Mladým Drakům nakonec uštědřili šest gólových ran

P ř e r o v – Uhájit svou půdu dokázali dorostenečtí hokejisté Přerova proti Šumperku. Po dvou třetinách sice vedli jen těsně 2:1, v závěrečném dějství ale možnou dramatickou zápletku rezolutně odmítli. Mladým Drakům nasázeli další čtyři góly a zvítězili vysoko 6:1. Severomoravany tak pokořili i podruhé v letošní extraligové sezoně.
13.kolo, čtvrtek 24.10.2019
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
6:1
(1:0, 1:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 13. Hradil (Holík), 24. Tomiga (Jobánek, Halík), 41. Halík (Jobánek), 46. Brázda (Šilhavý, Billa), 49. Hradil (Halík, Billa), 60. Růžička – 40. Trögner (Šucha, Burda). Rozhodčí: Čech – Komínek, Zábršová. Vyloučení: 5:8, navíc Minařík (Šumperk) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 40:26. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1.
Suchánek – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Brázda, Halík, Hradil, Richard Marek, Kuchta, Hyža, René Marek, Buršík, Mann, Jobánek, Šilhavý
Ryšavý (49. Šedivý) – Seidenglanz, Minařík, Slabý, Kareš, Zavoral, Netolický, Koutecký – Burda, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Haas, Šucha