Dorost uspěl v důležitém utkání, Šumperk porazil díky využitým přesilovkám

Š u m p e r k – Vítězství v souboji dvou týmů z Olomouckého kraje si připsali dorostenci Přerova. Na ledě Šumperku si během první třetiny vypracovali dvoubrankové vedení. Na začátku třetí periody ho ještě navýšili, což se ukázalo jako klíčové. Mladí Draci se totiž dostali na dostřel, když udeřili dvakrát během necelých tří minut. Zubry však uklidnil obránce Růžička, jeho trefa znamenala čtvrtou využitou přesilovku hostů v zápase. Přerované zdolali Šumperské 4:2.
4.kolo, sobota 21.9.2019
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
2:4
(0:2, 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 53. Koutecký (Kučera, Janech), 55. Trögner (Kareš) – 7. Štíbr (Brázda), 20. Jobánek (Halík), 42. Brázda (Štíbr, Šilhavý), 57. Růžička (Halík, Jobánek). Rozhodčí: Novotná – Kalina, Pippal. Vyloučení: 9:8. Využití: 1:4. V oslabení: 0:0. Diváci: 81. Střely na branku: 28:37. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4.
Ryšavý – Seidenglanz, Minařík, Slabý, Kareš, Zavoral, Blaško, Koutecký – Burda, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Haas
Suchánek – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Brázda, Halík, Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Jobánek, Šilhavý