Juniorští Zubři zvítězili ve Frýdku Místku

F r ý d e k  M í s t e k - Junioři HC ZUBR Přerov v rámci 16. kola zajížděli do Frýdku Místku a domů se nakonec vrátili s výhrou 6:4. Vstup do utkání přerovským Zubrům vyšel skutečně na výbornou. Po dvou brankách Jakuba Ference a jedné trefě Holíka vedl Přerov už v 7. minutě 3:0. Poté ale začali úřadovat domácí a těsně před polovinou zápasu se jim dokonce povedlo vyrovnat skóre. Ztrátu bodů ale přerovští junioři nechtěli připustit a ještě do konce prostřední části si vypracovali rozhodující náskok. Třetí třetina už přinesla je jediný gól domácích, kteří nakonec stav zápasu kosmeticky upravili na 4:6.
16.kolo, neděle 15.11.2009
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
4:6
(1:3, 2:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 20. Gebauer (Parma, Ševčík), 22. Slovák (Gebauer), 26. R. Částečka (Křesťan), 56. J. Částečka (Kocurek) - 4. J. Ferenc (Holík), 7. J. Ferenc (Kreisel), 7. Holík (Šteiner, Kreisel), 33. Bosák (Blinka), 35. Vaněk (Blinka, Dočkal), 40. Blinka (Ryšánek). Rozhodčí: Libiger - Marek, Měkýš. Vyloučení: 7:7, navíc Blinka (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:6, 4:6.
Polonyi - Martinčík, J. Částečka, Kocurek, R. Částečka, Slípek, Ledvoň, Kalamár, Parma, Gebauer, Dubčák, Pastrňák, Přívara, Matzke, Křesťan, Ševčík, Bret, Slovák, Čibera, Konečný
Okáč - Konečný, Bosák, Kreisel, M. Ferenc, Ryšánek, Molnár - J. Ferenc, Nedbal, Vaněk - Holík, Šteiner, Šrámek - Blinka, Dočkal, Blaheta - Hradil