Dorostenci tentokrát venku neuspěli, ze vsetínského Lapače se vrátili s prázdnou

V s e t í n – Dorost Zubrů na měsíc opustil domácí led a hraje teď pět zápasů v řadě venku. Úvodní duel série na kolbišti Techniky Brno zvládl za čtyři body, ze Vsetína se však vrátil s prázdnou. Oproti zápasu pod hradem Špilberkem nabídl souboj na Lapači mnohem méně gólů. Zubři v jeho půli smazali manko a zdálo se, že po šedesáti minutách nebude známo jméno vítěze. Valaši ovšem necelé tři minuty před koncem podruhé udeřili a stejným poměrem 2:1 zvládli také nájezdy v nadstavbě.
32.kolo, čtvrtek 21.2.2019
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
2:1
(1:0, 0:1, 1:0 - N 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Adámek (Půček, Kunst), 58. Babeliak (Půček, Kunst), rozhodující nájezd Kunst – 31. Zembol (Kaprál). Rozhodčí: Rapák – Štefková, Bartoň. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 40:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Vilém – Machů, Velikovský, Kočí, Mikula, Kuchařík, Kunst, Krajčík – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Adámek, Půček, Dědek, Turek, Čajanová
Suchánek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Tomiga, Holík, Šilhavý – Štíbr, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Kuchta, Buršík, Jobánek