Juniorka si ve Žďáru s chutí zastřílela, Martin Ryšavý soupeře srazil čtyřmi góly

Ž ď á r  n / S – Poslední trip v rámci skupiny o 13. - 24. místo načala juniorka ve Žďáru nad Sázavou, tedy na ledě tabulkového souseda. Sok z Vysočiny se mohl přiblížit, to však Zubři rázným způsobem odmítli. Parádně jim vyšla především druhá třetina, ve které čtyřikrát skórovali, což se ukázalo být rozhodující. Modrožlutí i poté pálili ostrými a celkově zvítězili 8:2! Čtyřmi góly se blýskl útočník Martin Ryšavý. Žďár ze zápasu ukořistil alespoň bod, když v nadstavbovém prodloužení potvrdil dobré přesilovky.
41.kolo, pátek 22.2.2019
SKLH Žďár nad Sázavou - HC ZUBR Přerov
2:8
(0:1, 0:4, 2:3 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 42. Kadleček (Vojinovič, Pětník), 52. Pětník (Nikolič, Caha), 62. Nikolič (J. Filip, Pětník) – 17. Ryšavý (Borot), 27. Kočica (Zmeškal, Pěcha), 28. Indrák (Kleiner, Šimonů), 32. Ryšavý (Gréč, Takáč), 35. Ryšavý (Jaroněk, Borot), 47. Zmeškal (Bieniek, Indrák), 54. Kočica (Moučka, Jaroněk), 57. Ryšavý (Borot). Rozhodčí: Pokorný – Kotrba, Roupec. Vyloučení: 3:6, navíc Mikulík (Žďár nad Sázavou) 10 minut osobní trest. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 23:38. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:6, 2:6, 2:8.
Radosta (32. Vít) – Černohorský, Mikulík, J. Filip, Čermák, Budín – J. Filip, Vojinovič, Vlk, Jedlička, Pětník, Caha, Jindra, Kadleček, Bačo, Puczek, Malenovský, Nikolič, Vašíček
Šimonů – Jaroněk, Takáč, Bieniek, Gréč, Kleiner, Moučka – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Indrák, Krátký, Chytil, Fencl, Zmeškal, Kočica, Pěcha