Juniorka na domácím ledě porazila Vsetín

P ř e r o v - Junioři HC ZUBR Přerov zvládli těžké domácí utkání se Vsetínem a získali do tabulky další dva body. Soupeř, který se před sezónou netajil nejvyššími ambicemi začal směle a už ve 4. minutě byli Valaši po gólu Vítka ve vedení. Přerovští Zubři se dlouho nemohli střelecky prosadit, ale nakonec se jim to podařilo v závěru druhé třetiny. Vyrovnané skóre nakonec ve třetí části Přerov zlomil dalšími dvěma góly a získal proti Vsetínu nakonec cenné vítězství 3:1. Dvěma brankami se na skalpu Valachů podílel útočník Vencel.
7.kolo, neděle 4.10.2009
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
3:1
(0:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 38. Vencel (Nedbal), 46. Vencel (Brázda), 59. Nedbal - 4. Vítek (Plachtovič, Červenka). Rozhodčí: Dědek - Pavlík, Trunečka. Vyloučení: 8:5, navíc Málek (Přerov) 5 minut + do konce utkání - Valigura (Vsetín) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Ginter - Hoferek, Brázda, Konečný, M. Ferenc, Schaffer, Molnár - J. Ferenc, Nedbal, Vencel - Holík, Šteiner, Blaheta - Málek, Dočkal, Vaněk - Hradil, Kocan, Šrámek
Hromada - Ondra, Studený, Kovář, Sadil, Jaškin, Kubo, Djorič, Červenka, Zbranek, Plachtovič, Gromus, Zábojník, Vítek, Sýs, Valigura, Lukeš, Martyčák