Výborně! Juniorka zdolala favorizovaný Hradec, v prodloužení rozhodl Navrátil

P ř e r o v – Druhé utkání ve dvou dnech sehrála přerovská extraligová juniorka. Tentokrát vyzvala soupeře z východních Čech, hradecký Mountfield. Hosté po brance Navrátila skóre dvěma úspěšnými zásahy otočili, za Zubry ale na začátku třetího dějství dokázal srovnat Hradil. V klíčovém prodloužení získalo bod navíc MEO, svým druhým gólem se o to postaral Jakub Navrátil.
22.kolo, sobota 1.12.2018
HC ZUBR Přerov - Mountfield HK
3:2p
(0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 27. Navrátil (Zmeškal), 43. Hradil (Ryšavý, Zmeškal), 63. Navrátil (Pěcha, Bieniek) – 32. Sklenář (Janda, Kukla), 40. Síla (Pinkas, Sklenář). Rozhodčí: Kubičík – Hanzlík, Rožánek. Vyloučení: 5:5, navíc Dominik Šedivý (Mountfield HK) 10 minut osobní trest. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 111. Střely na branku: 23:33. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
Šimonů – Tischer, Takáč, Bieniek, Gréč, Moučka, Már – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Krátký, Paťava, Zmeškal, Šimanský, Tarnoczy, Navrátil, Pěcha
Vacek – Kukla, Voňka, Naar, Perička, Pěnčík, Kynčl – Dominik Šedivý, Sklenář, Ďuriš, Pinkas, Hrabčák, Kašpar, Síla, Pajer, Jušta, Daniel Šedivý, Janda, Poppel