Junioři doma načali nadstavbu, Havlíčkovu Brodu podlehli po nájezdech

P ř e r o v – První zápas extraligové skupiny o pořadí na 13. - 24. místě mají za sebou přerovští junioři. V MEO Aréně se střetli s Havlíčkovým Brodem a díky trefě Ryšavého v přesilovce se ujali vedení. Bruslaři srovnali zkraje druhé třetiny zásluhou Kopice, další branky už utkání navzdory slibným šancím na obou stranách nenabídlo. Platilo to i pro prodloužení, v samostatných nájezdech zařídil Brodu druhý bod Cachnín.
21.kolo, pátek 30.11.2018
HC ZUBR Přerov - BK Havlíčkův Brod
1:2sn
(1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Ryšavý (Bieniek, Mašín) – 22. Kopic (Fiala, Dvořák), rozhodující nájezd Cachnín. Rozhodčí: Cabák – Novotný, Šimčík. Vyloučení: 6:4, navíc Kopeček (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na branku: 25:38. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Šimonů – Kopeček, Tischer, Takáč, Bieniek, Gréč, Moučka, Már – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Krátký, Paťava, Zmeškal, Šimanský, Mašín, Navrátil
Král – Nepokoj, Dvořák, Pejchal, Vacík, Horák, Kerber, Dudycha – Vaňous, Petržílka, Kopic, Tecl, Hromádka, Fiala, Holenda, Kulhánek, Cachnín, Švec, Košťál