Na ledě brněnské Techniky dorost těsně prohrál, v nájezdech získal alespoň bod

B r n o – V devátém kole ELIOD Extraligy dorostu se tým Zubrů představil na kolbišti Techniky Brno. Po domácím vítězství nad Šumperkem ale tentokrát svěřenci koučů Neumana, Kočary a Sklenáře bohužel neuspěli. Přerov sice šel rychle do vedení, jenže Brňanům se podařil obrat a těsnou výhru 3:2 uhájili až do konce. Zubři se tak museli spokojit jen s bodem, který v nájezdech trefil kapitán Martin Ryšavý.
9.kolo, sobota 13.10.2018
Technika Hockey Brno - HC ZUBR Přerov
3:2
(2:1, 1:1, 0:0 - N 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Frýza (Kubový), 19. Plevka (Růžička), 33. Hrnčíř (Fornal) – 4. Jobánek (Hradil), 36. Ryšavý, rozhodující nájezd Ryšavý. Rozhodčí: Král – Horký, Roupec. Vyloučení: 7:6, navíc Groch (Technika Brno) 10 minut osobní trest – Kuncek (Přerov) 5 minut + do konce utkání, Palguta (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 32. Střely na branku: 33:58. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.
Nešpůrek – Kučírek, Růžička, Groch, Irajn, Šupa, Navrátil – Vrzal, Líska, Přidal, Kubový, Plevka, Marek, Frýza, Maštalíř, Hrnčíř, Fornal
Suchánek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Bráza, Holík, Šilhavý – Štíbr, Ryšavý, Kuncek, Halík, Hradil, Hlávka, Závadský, Juřička, Jobánek