Starší dorost: Technika Brno dlouho Zubrům vzdorovala, o výhře rozhodla až třetí třetina

P ř e r o v – Po nepříliš úspěšném vstupu do nadstavbové části přišlo zlepšení, které chtěl starší dorost potvrdit v domácím střetnutí s Technikou Brno. Navázat na dvě předchozí výhry se ale Zubrům dlouho nedařilo, ačkoliv od druhé části byla převaha na jejich straně. Domácí tým prohrával o dvě branky, ale na konci druhého dějství začal premiérovým gólem Stanislava Svozila psát velký obrat. Ten Zubři poté dokonali ve třetí periodě a za vítězství 4:2 jim tak ukořistily plný bodový zisk.
31.kolo, pátek 10.2.2017
HC ZUBR Přerov - Technika Hockey Brno
4:2
(0:1, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 39. Svozil, 44. Indrák (Petráš, Tischer), 50. Krzystek (Borot), 60. Indrák – 20. Navrátil (Opéla, Lučivňák), 33. Mach (Vávra). Rozhodčí: Sedlák – Klvač, Navrátil. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 29:13. Průběh utkání: 0:2, 4:2.
Bartoněk – Svozil, Tischer, Nesrsta, Kotala, Koudela, Andrýsek, Smejkal – Borot, Indrák, Petráš – Komačka, Gergel, Frolek – Štědrý, Krul, Mrázek – Krzystek
Richter – Hejduk, Kousal, Lučivňák, Suchý, Typlt, Vávra – Bajkalov, Kerbler, Krejčiřík, Ludvík, Mach, F. Malý, J. Malý, Navrátil, Ognar, Opéla, Hovorka