Mladší dorost vysoko porazil Warrior Brno a dál se drží na postupové příčce do play-off

P ř e r o v – Na vsetínském Lapači sice mladší dorostenci klopýtli, avšak stále mají možnost postupu do play-off ve svých rukou. Potřebují ale naplno bodovat, což se jim v duelu s Warriorem Brno podařilo. V půli utkání sice soupeř srovnal skóre na 1:1, ale častá vyloučení Zubrů už více pak nepotrestal. Naopak modrožlutí začali být přesnější v koncovce a skóre výrazně navýšili až na konečných 8:2. Mladší dorost je tak dál v čele nadstavbové části a zbývají mu poslední dva duely - doma se Šumperkem a Olomoucí.
36.kolo, sobota 25.2.2017
HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno
8:2
(1:0, 3:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 1. Hlaváč (Štědrý, Barveníček), 30. Barveníček (Štědrý), 32. Ministr (Kopeček), 38. Šimanský (Kleniar, Chytil), 48. Hlaváč (Zeman), 49. Indrák (Hlaváč, Chytil), 56. Šimanský (Indrák, Kolařík), 60. Hanák (Chytil, Šimanský) – 27. Kudrna (Geidl, Krška), 41. Hrstka (Geidl, Krška). Rozhodčí: Markovský – Zouhar, Štreitů. Vyloučení: 8:3, navíc Kopeček (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 92. Střely na branku: 51:16. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 8:2.
Postava – Kopeček, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman – Kolařík, Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kleniar, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Štědrý
Lambert (38. Atanasiadis) – Čiliak, Chlubna, Mrkvica, Branžovský, Bazala, Mahdal – Hrstka, Sedlák, Krška, Holotík, Kučera, Geidl, Mikulica, Kudrna, Denk