ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Litoměřice (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Přerov - Poruba 4:3 | DOROST: Přerov - Olomouc (sobota 12:00)

Mladší dorost: Venkovní série body nepřinesla, Zubři padli také ve Vítkovicích

Mladší dorost: Venkovní série body nepřinesla, Zubři padli také ve Vítkovicích
O s t r a v a – Po týdnu se opět do boje o body pustili Zubři z kategorie mladšího dorostu, které čekalo na ledě Vítkovic už závěrečné střetnutí venkovní série. Ani tam se ale modrožlutí nedočkali bodového zisku a počtvrté v řadě vyšli naprázdno. Skóre sice otevřeli Přerované trefou Mlčáka v přesilové hře, ale další zápis do střelecké listiny už nepřidali. Ostravští poté naopak překonali brankáře Kocáka hned čtyřikrát a stali se majiteli všech tří bodů. Ve čtvrtek Zubři doma hostí Pardubice.
29.kolo, sobota 23.1.2016
HC Vítkovice Ridera - HC ZUBR Přerov
HC Vítkovice Ridera - HC ZUBR Přerov
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 20. Takáč (Tvrdý, Vacula), 23. Kylnár (Šulák, Beránek), 50. Fridrich (Šulák), 54. Žemba (Urban, Mrva) – 10. Mlčák (Plášek, Kadlic). Rozhodčí: Kašinský – Ševčík, Tkáč. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 30:19. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
Malík – Bílý, Raška, Vacula, Bieniek, Zapletal, Šulák – Plánka, Tvrdý, Fridrich, Žemba, Takáč, Kylnár, Vjačka, Vícha, Urban, Mrva, Beránek
Kocák – Vohrabal, Kopeček, Tureček, Tischer, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík – Krupa, Krátký, Dobša, Šimanský, Mohapl, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Plášek, Govoruško