Dorost na domácím ledě porazil Kopřivnici

P ř e r o v - Dorostenci HC ZUBR Přerov si připsali v boji o záchranu další důležité vítězství. Utkání s beznadějně poslední Kopřivnicí nasměrovali k vítězství už během první třetiny, kdy se díky trefám Vodáka a Žůrka dostali do dvoubrankového vedení. Třetí branku poté přidali během prostřední části hry a protože třetí třetina už další střelecký zápis nepřinesla, zvítězili mladí Zubři v poměru 3:0. Příští neděli čeká přerovské dorostence veledůležité utkání na ledě Prostějova.
33.kolo, neděle 15.2.2009
HC ZUBR Přerov - HC Kopřivnice
3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 2:33 Vodák (Kostiha), 14:22 Žůrek (Kocan), 37:12 Vodák (Šťastný, Kostiha). Rozhodčí: Klimecký - P. Dučák, Poláček. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0.
Sovjak - Kostiha, Bachánek, Schejbal, Matyáš, Vávra, Běhal, Jordán, J. Klimecký, Šimon, Šťastný, Loupal, Chovanec, Vodák, Rajnoch, Navrátil, Stoklásek, Brada, Kocan, Malínek, Žůrek
Baldík - Had, Ertel, Mikula, Groda, Kaluža, Beňo, Křenek, Suchánek, Brus, Cvečka, Mikeska, Málek, Soukal, Hanigovský, Černobila