Dorostenci v boji o záchranu udolali Břeclav

P ř e r o v - Dorostenci HC ZUBR Přerov, kteří bojují ve skupině o záchranu si v nedělním utkání s Břeclaví připsali na své konto těsné, ale veledůležité vítězství. V první třetině se diváci gólu nedočkali. V té druhé však už ano a do břeclavské sítě se mladým Zubrům podařilo vstřelit hned dva. Nejdříve se trefil Žůrek a poté v přesilovce Bachánek. Začátek třetí třetiny byl ve znamení další přesilovky Zubrů, ve které však přišel gól Břeclavi z hole Miklíka. Přerovští dorostenci pak vyhráli boj nejen s Břeclaví, ale i s časem a po těsné výhře 2:1 získali do tabulky velmi cenné dva body.
32.kolo, neděle 1.2.2009
HC ZUBR Přerov - HC LVI Břeclav
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 22:13 Žůrek (Javora, Chovanec), 36:52 Bachánek (Kreisel) - 40:33 Miklík. Rozhodčí: Klapetek - Rychlý, Pala. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1.
Sovjak - Kostiha, Bachánek, Kreisel, Matyáš, Vávra, Běhal, Jordán, Klimecký, Javora, Šťastný, Loupal, Chovanec, Vodák, Mašíček, Navrátil, Hrabal, Brada, Kocan, Malínek, Žůrek
Hübner - C. Bartoš, O. Bartoš, Zháňal, Pánovec, Papp, Křístek, Juránek, Nekoranec, Sokol, Polák, Miklík, Kříž, Farsa, Sofka, Mokráň