Dorost: Mladí Zubři přijeli ze Žďáru s porážkou

Ž ď á r  n / S - Přerovští dorostenci se znovu dostali do velkých problémů se záchranou prvoligové soutěže. Mladí Zubři po nevydařeném utkání s Prostějovem neuspěli ani v pátečním souboji ve Žďáru nad Sázavou. Přerovský tým poslal na začátku 9. minuty do vedení Kreisel, ale další puk už si cestu do žďárské branky nenašel. Domácí ve druhé třetině obrátili skóre a dalšími dvěma góly si v závěrečné části hry pojistili konečné vítězství v poměru 4:1.
30.kolo, pátek 16.1.2009
SKLH Žďár nad Sázavou - HC ZUBR Přerov
0:5
(kontumačně)
utkání bylo kontumováno ve prospěch Přerova z důvodu neoprávněného startu hráče Žďáru nad Sázavou.
Čížek - Tobola, L. Jícha, Jan, Prokš, Střecha, Kabelka, Němec, Čejka, M. Jícha, Hájek, Gregar, Hron, Staněk, Mach, Vítek, Chlubna, Bednář, Ludvík
Sovjak - Kreisel, Bachánek, Matyáš, Kostiha, Jordán, Šimon, Shejbal, Vávra, Žůrek, Brada, Malínek, Vodák, Kocan, Šťastný, Klimecký, Javora, Loupal, Rajnoch, Mašíček, Hrabal