PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Dorost: Výhra v Kopřivnici a další krok k záchraně

K o p ř i v n i c e - Přerovští dorostenci udělali v úvodu roku 2009 další a velmi důležitý krok k záchraně. V nedělním utkání na ledě beznadějně poslední Kopřivnice dokázali zvítězit 4:2 a zase se o kousek vzdálit od sestupových vod. Utkání bylo ale po dvě třetiny vyrovnané a dorostenci přerovského Zubru museli o zisk dvou bodů hodně bojovat. Odpor domácích zlomili naši dorostenci dvěma góly až ve třetí třetině. V pátek je na domácím ledě od 17 hodin čeká klíčové utkání s týmem Prostějova.
28.kolo, neděle 4.1.2009
HC Kopřivnice - HC ZUBR Přerov
2:4
(1:1, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 20. Javora (Klimecký, Loupal), 40. Brada (Šťastný, Vodák), 42. Vodák (Šťastný), 54. Kostiha (Vodák). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .