Dorost: Důležitý zápas v Břeclavi Zubři vyhráli

B ř e c l a v - Dorostenci HC ZUBR Přerov vyhráli počtvrté v řadě a dostali se již v tabulce na dvanácté, tedy nesestupové místo. Zápas v Břeclavi přinesl dlouhé čekání na gól, které ukončil až ve 28. minutě přerovský útočník Herman. V úvodu třetí třetiny se Zubři dostali po trefě Klimeckého do dvoubrankového vedení, ale domácí nesložili zbraně a Bartošíkem snížili stav na 1:2. Mladí přerovští hokejisté ale v závěru žádné drama nepřipustili a po gólu Pešata a přesné trefě Žůrka do prázdné branky si z jihu Moravy odvezli vítězství 4:1.
27.kolo, neděle 21.12.2008
HC LVI Břeclav - HC ZUBR Přerov
1:4
(0:0, 0:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 48. Bartošík (O. Bartoš) - 28. Herman (Kocan), 44. Klimecký (Matyáš), 48. Pešat (Gazda), 60. Žůrek. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .