Juniorům utekla ve Frýdku první třetina, závěrečný nápor už na body nestačil

F r ý d e k - M í s t e k – Po vánoční přestávce se opět o slovo přihlásila juniorská liga, v níž již postupně finišuje společná část skupin Východ „A“ a „B“. O další body si to Zubři rozdali s Frýdkem-Místkem, všechny ale zůstaly v hale Polárka. Tam přerovský tým nezachytil začátek, což se pak ukázalo býti rozhodující. Od druhé třetiny už byli Zubři daleko více aktivní a stáhli v závěru náskok soupeře na minimum, srovnat se jim už však nepodařilo a v utkání bohatém na vyloučení podlehli 4:5.
20.kolo, pátek 8.1.2016
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
5:4
(3:0, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 1. Heralt, 12. Palacký (Daron, Mičulka), 16. Zberovský (Bartoň, Ondráček), 24. Heralt (Ondráček), 49. Mičulka (Ondráček) – 25. Pecha (Blahunek), 31. Zavřel (Kubal), 51. Solař (Skopal), 55. Müller (Pecha, Kundrátek). Rozhodčí: Libiger – Kašinský, Tomis. Vyloučení: 12:9, navíc Csapai (Frýdek-Místek) 10 minut osobní trest. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 48. Střely na branku: 31:31. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 5:2, 5:4.
Hlaváč – Flegr, Bartoň, Skalický, Kocháň, Nikl, Csapai, Mičulka – Carbol, Palacký, Rykala, Zberovský, Ondráček, Daron, Dubčák, Škubala, Brél, Heralt, Berski
Grigárek – Kundrátek, Smolka, Metelka, Hradila, Hes, Hrabica – Zavřel, Kubíček, Kubal – Blahunek, Müller, Pecha – Bochňák, Solař, Skopal – Harásek, Novák