Junioři přivezli vítězství z Nového Jičína

N o v ý  J i č í n - Přerovští junioři navázali na dobrý výkon z pátečního utkání proti Havlíčkovu Brodu a dokázali zvítězit i dnes v Novém Jičíně. Diváci však museli na první zápis do střeleckých statistik čekat až do poloviny zápasu, kdy otevřel skóre přerovský útočník Blaheta. Domácí sice stihli ještě ve druhé třetině v přesilovce vyrovnat, ale to bylo z jejich strany vše. Mladým Zubrům patřila třetí třetina ve které dvěma brankami rozhodli o svém vítězství v poměru 1:3. Další zápas čeká juniorské Zubry v pátek v brněnské hale na Úvoze.
38.kolo, neděle 15.2.2009
HK Nový Jičín - HC ZUBR Přerov
1:3
(0:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 38:54 Křesťan (Jahodář) - 29:09 Blaheta (Vaněk), 42:01 T. Klimecký, 55:22 Holík (Bosák). Rozhodčí: Krenželok - V. Fiala, Mrákava. Vyloučení: 9:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
Jahodář - M. Valchař, Marek, J. Valchař, Křesťan, Toman, J. Částečka, Gulda, Zbranek, Kitzberger, Adamec, Urban, Šimko, Martinčík, Kalamár, Byrtus
Ginter - Brázda, Bosák, Konečný, J. Ferenc, Hoferek, M. Ferenc, Pírek - Holík, Šteiner, Šrámek - Hradil, Vencel, Blaheta - Blinka, Dočkal, Vaněk - T. Klimecký, Vládek, Valouch