Junioři natáhli vítěznou sérii na pět zápasů, Uničov dostal od Zubrů osmičku

U n i č o v – Juniorský tým Zubrů se po horším vstupu do soutěže rozjel a na vítěznou šňůru navlékl už pátý korálek. Naplno Přerov bodoval i v Uničově, kterému navíc oplatil tři týdny starou porážku i s úroky. Zubři svého soka drželi pod stálým tlakem a na začátku třetí třetiny vedli již o čtyři góly. Pak sice domácí dvěma slepenými trefami snížili, ale větší drama modrožlutí rázně odmítli. Během minuty a půl poslali kotouč do kasy soupeře ještě třikrát. Hattrickem se blýskl útočník Pavel Kubal.
7.kolo, neděle 18.10.2015
HC Uničov - HC ZUBR Přerov
3:8
(0:2, 1:2, 2:4)
Branky a nahrávky: 33. Dušek (Stryk, Hromádka), 47. Malý (Sázel, Vrána), 49. Groer (Sázel, Vrána) – 9. Kubíček (Zavřel, Kubal), 10. Zavřel (Kundrátek), 22. Kubal (Solař), 38. Kubal (Hradila, Blahunek), 41. Kubal (Kundrátek, Skopal), 54. Kundrátek (Zavřel), 55. Skopal (Kubal, Válek), 55. Pecha (Zavřel). Rozhodčí: Kašík – Vožda, Zedník. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 34:42. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 3:5, 3:8.
Kořalka – D. Hromádka, Kolařík, Gatěk, Abrahám, Vrána, Adolf, Sázel, Dohnal, P. Hromádka, Stryk, Dušek, Groer, Malý
Grigárek – Kundrátek, Smolka, Kolovratník, Hradila, Válek – Kubal, Kubíček, Zavřel, Blahunek, Solař, Pecha, Skopal, Bochňák