Junioři: Z Havlíčkova Brodu s vysokou porážkou

H a v l.  B r o d - Po domácím utkání s Jihlavou čekal na přerovské juniory další soupeř z horních pater tabulky. V Havlíčkově Brodě, který zatím nastřílel suverénně nejvyšší počet branek nevyšla Zubrům první třetina a prohráli ji 0:4. Ani v dalším průběhu se Přerovu příliš nedařilo a domácí pohodlně navyšovali skóre. Junioři havlíčkobrodského Rebelu nakonec získali dva body za vysoké vítězství 9:3. O branky Zubrů se postarali Vencel, Nedbal a Ryšánek.
30.kolo, pátek 9.1.2009
BK Havlíčkův Brod - HC ZUBR Přerov
9:3
(4:0, 3:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 2:22 Hadrava (Kubát, Novotný), 8:57 Hájek (J. Milfait), 14:25 Blažek (Ondráček), 17:32 J. Milfait (Varga), 24:44 Blažek (Novotný), 30:01 Ondráček (Hájek), 35:55 Vylíčil (M. Milfait), 40:58 Vylíčil (Venc), 46:26 Hadrava - 25:46 Vencel, 42:23 Nedbal (Konečný), 49:23 Ryšánek (Schaffer). Rozhodčí: Pokorný - Blažek, Pavlík. Vyloučení: 6:4, navíc Blaheta (Přerov) 1O minut osobní trest, J. Ferenc (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Střely na branku: . Průběh utkání: 5:0, 5:1, 8:1, 8:2, 9:2, 9:3.
Volf (26. Pešek) - Bělohlávek, Musil, Hájek, Šplíchal, Novotný, Dolejš, Vylíčil, Škarýd, Venc, M. Milfait, Blažek, J. Milfait, Varga, Hadrava, Ondráček, Kubát
Ginter (41. Kalivoda) - Hoferek, Brázda, Ryšánek, Bosák, Dočkal, Šrámek, Klimecký, Blinka, M. Ferenc, Mališka, Holík, Vencel, J. Ferenc, Nedbal, Blaheta, Menšík, Hradil, Schaffer, Konečný