Starší dorost i přes bojovný výkon podlehl Porubě a opouští extraligu

P ř e r o v – Starší dorost HC ZUBR Přerov se po roce loučí s extraligou. Zpátky do první ligy jej v baráži poslala domácí porážka s Porubou a vítězství Ústí nad Labem na ledě Třebíče. Silnému soupeři tým Zubrů podlehl i přes velkou bojovnost a snahu zvrátit nepříjemnou situaci. Po první třetině, která skončila bez branek, už Ostravané začali tvořit svůj náskok. K němu jim pomohly hned dva nešťastné vlastní góly přerovského týmu. Jedinou trefu domácích zařídil až v závěru Daniel Karola. Extraligu s Přerovem opouští také Havlíčkův Brod, účast v nejvyšší soutěži si zajistila mužstva Ústí nad Labem a Poruby.
BAR8, středa 27.3.2013
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
1:4
(0:0, 0:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 58. Karola (Gremlica) - 24. Demel (Smrčka), 28. Csomor, 44. Gřeš, 47. Gřeš. Rozhodčí: Škach - Nazad, Řehulka. Vyloučení: 9:10, navíc Nohál (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 89. Střely na branku: 23:31. Průběh utkání: 0:4, 1:4.
Grigárek - Slavík, Hurta, Kundrátek, Červínek, Maršálek, Metelka, Duda - Gremlica, Karola, Müller - Nohál, Rybka, Blahunek - Václavíček, Němec, Kubal - Pecha, Siegel
Maček - Štěpán, Laryš, Sikora, Charvát, Gřeš, Bolek, Csomor, Kotas, Demel, Stoklásek, Rataj, Mládek, Smrčka, Holaň, Havránek, Kropka