Starší dorostenci doma podlehli Mladé Boleslavi

P ř e r o v – V pátek starší dorostenci HC ZUBR Přerov na domácím ledě porazili Havlíčkův Brod a zlepšení chtěli ukázat také v sobotním mači s Mladou Boleslaví. Ten se však pro ně od samotného začátku vyvíjel nepříznivě, i když Zubři bojovali a ve druhé třetině byli viditelně lepším týmem. Problémem byla tentokrát koncovka, kvůli níž se do listiny střelců zapsal jen David Rybka. Jeho trefa přinesla snížení dvougólového náskoku soupeře, jenže pokračující snaha už k vyrovnání nevedla. Hosté naopak v poslední minutě zpečetili svou výhru gólem do prázdné přerovské brány. Po týdenní reprezentační pauze přivítají Zubři v dalších domácích zápasech Hradec Králové a Pardubice.
36.kolo, sobota 2.2.2013
HC ZUBR Přerov - BK Mladá Boleslav
1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 36. Rybka (Kubal) - 1. Ďurač (Sedmík), 34. Borovec (Ďurač, Mašek), 60. Šír. Rozhodčí: Jeřábek ml. - Havlík, Štěpán. Vyloučení: 2:7, navíc Karola (Přerov) 10 minut osobní trest - Hercig (Mladá Boleslav) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Střely na branku: 43:26. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.
Grigárek - Červínek, Duda, Slavík, Hurta, Kundrátek, Novák, Maršálek, Metelka - Václavíček, Karola, Gremlica - Kubal, Siegel, Rybka - Pecha, Němec, Müller
Ašenbrenner - Verner, Mašek, Semrád, Marček, Šír, Bašus, Hercig, Nedbal, Černý, Krupička, Borovec, Švejda, Ďurač, Skořepa, Marks, Mašek, Sedmík