Mladší dorost vyhrál i ve třetím mistrovském zápase

P ř e r o v - Mladší dorost Zubrů odehrál v této sezóně v lize prozatím tři zápasy. Všechny dopadly jejich vítězstvím. Jejich dnešním soupeřem byli prozatím druzí Jestřábi z Prostějova. Ti zápas začali také aktivněji a prvních 15 minut se střílelo častěji na přerovského brankáře Schneidera. Během této doby se také ujali hosté vedení 0:1. Pak však převzali iniciativu domácí a ještě do první sirény stihli zápas otočit na 2:1. Tlak Zubrů pokračoval i po přestávce, Zubři si vytvořili řadu čistých šancí, ale nedokázali je dlouho využít. Pomoci jim musel ve 29. minutě až jeden hostující obránce, od něhož se puk odrazil za brankovou čáru. Prostějov neúspěšně zahrozil až v závěru třetiny. Poslední třetina už byla celkem vyrovnaná, své vítězství 4:1 si Meo pojistilo v přesilovce. Zatím je druhé s 9 body, první Šumperk má však o zápas víc.
4.kolo, pátek 28.9.2012
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Blahunek (Šťastný), 19. Šťastný (Kubíček, Blahunek), 29. Pochyla (Skřiček, Peterka), 54. Šťastný (Pochyla) - 11. Nevřela (Lang). Rozhodčí: Klimecký - Navrátil J., Navrátil L. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
Schneider - Hradila, Malík, Blahunek, Kubíček, Galetka, Pochyla, Škubna, Mráček, Solař, Klapal, Peterka, Válek, Sedlák, Miklík, Sirota, Zdráhal, Metelka, Šťastný, Skřiček, Horký
Zbořil - Tománek, Lauryn, Žilka, Navrátil M., Cimrmann, Štěrba, Němec, Lang, Nevřela, Kopecký, Pavel, Skácel, Vytásek, Vystavěl, Ondroušek, Pečenka