Krásná rozlučka! Junioři hladce vyhráli v Hodoníně a patří jim druhé místo

H o d o n í n – Juniorští Zubři se rozloučili s letošní sezónou a tečku udělali skutečně parádní. Poslední utkání odehráli na ledě Hodonína, kde se jim skvěle dařilo. Už po první třetině měl Přerov dvougólový náskok, který v prostřední části ještě více zvýraznil a o vítězi už nebylo pochyb. Hattrickem se blýskl útočník Josef Fibrich. Tým trenérů Petra Dočkala a Aleše Verlíka nakonec zvítězil 6:1 a protože Frýdek-Místek zaváhal v Šumperku, končí junioři v soutěži za suverénním Vsetínem na pěkném druhém místě.
36.kolo, pátek 8.3.2013
SHK iClinic Hodonín - HC ZUBR Přerov
1:6
(0:2, 0:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 53. Smetana (Kulyk) - 2. Fibrich (Řezáč), 9. Fibrich (Řezáč, Rajnoch), 29. Gazda (Tomeček), 31. Řezáč (Adámek, Mašíček), 36. Fibrich (Adámek), 46. Hradil. Rozhodčí: Slavka - Mikšík, Pospíšil. Vyloučení: 8:5, navíc Čavoj (Hodonín) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 27. Střely na branku: 27:34. Průběh utkání: 0:6, 1:6.
Masaryk (31. Luner) - Polák, Vrba, Buřič, Duchoslav, Kulyk, Čavoj, Horinka, Sedlák, Kukliš, Smetana, Kučera, Tomi, Výmola, Adamec
Dohnal - Vávra, Andrýsek, Tomiga, Šťastný, Adámek, Mašíček, Klusal, Tomeček - Loupal, Matušenko, Šnirc - Čelko, Bauer, Kebza - Fibrich, Řezáč, Rajnoch - Hradil, Gazda, Chovanec