Junioři: Tým Zubrů se z Frýdku-Místku vrátil poražen

F r ý d e k - M í s t e k – Po týdenní pauze pokračovala v pátek i juniorská první liga, která nabídla zápasy 14. kola. Zubři se tentokrát představili ve Frýdku-Místku, kde hodně toužili potvrdit lepší výsledky z posledních dvou střetnutí před reprezentační přestávkou. Plán se jim však začal hroutit už během první třetiny, kterou modrožlutí prohráli o dvě branky. Poté sice přišlo snížení, ale na gól útočníka Karla Kebzy už nikdo další z přerovského týmu nenavázal. Domácí naopak ve třetí třetině pečetili svou výhru 3:1 a v tabulce si polepšili. Přerov naopak klesl na šesté místo.
14.kolo, pátek 16.11.2012
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
3:1
(2:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Vyčesaný (Hamhalter), 20. Slovák (Bartek, Golasovský), 46. Suchý (Vyčesaný) - 26. Kebza (Čelko). Rozhodčí: Jeřábek J. - Gančarčík, Patrman. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 31:26. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
Chvostek - Golasovský, Teper, Hamhalter, Čintala, Beinstein, Minařík, Bartek, Vyčesaný, Slovák, Mamula, Suchý, Fiala, Kočko, Kurajský, Alina, Masarovič, Havlík
Dohnal - Vávra, Andrýsek, Šťastný, Mašíček, Tomeček, Klusal - Loupal, Matušenko, Chovanec - Spěvák, Hradil, Bauer - Čelko, Fibrich, Kebza - Zapletal