Junioři prohráli v Opavě, srazila je špatná koncovka

O p a v a – Juniorský tým přerovského klubu v neděli cestoval na utkání osmého kola do Opavy, kde chtěl po dvou nevydařených zápasech zvítězit a posunout se v tabulce znovu směrem nahoru. Plán však bohužel zůstal nesplněn, protože Zubři domácímu Slezanu podlehli 1:3, ačkoliv si vypracovali obrovské množství šancí. V jejich proměňování ale byla Opava úspěšnější a k dvěma trefám z první třetiny přidala jednu další ve třetí části. Zubři střeleckou smůlu prolomili až minutu před koncem, kdy se v přesilovce prosadil Dominik Bauer. Na snížení ztráty či vyrovnání už bylo pozdě, a tak je Přerov po zpackaném mači v desetičlenné tabulce až osmý.
8.kolo, neděle 14.10.2012
HK Opava - HC ZUBR Přerov
3:1
(2:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. Harazim (Svoboda), 12. Březina (Bendík, Jelen), 50. Jelen (Vrábel) - 59. Bauer (Kratochvíl Š., Vávra). Rozhodčí: Mikula - Jureček, Rychlý. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 30:33. Průběh utkání: 3:0, 3:1.
Kober - Bendík, Soukal, Mareček, Hájek, Jelen, Boubeníček, Harazim, Březina, Havlíček, Vrábel, Chvěja, Gulda, Otipka, Svoboda, Juran, Štindl
Dohnal - Vávra, Andrýsek, Tomeček, Šťastný, Kvapil, Klusal - Brada, Kratochvíl Š., Kebza - Spěvák, Řezáč, Bauer - Loupal, Fibrich, Rajnoch - Šnirc, Koutský, Hradil