PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Starší dorost: Zubři dostali doma od Zlína desítku

P ř e r o v – Ze Zlína nedávno starší dorostenci HC ZUBR Přerov přivezli pěknou výhru, ale na domácím ledě hodně bojovný výkon zopakovat nedokázali. Naopak odešli z kolbiště vysoko poraženi, když od soupeře inkasovali dokonce desetigólový příděl. První třetina však vůbec nenaznačovala, že by zápas mohl skončit takovým debaklem. Zubři těžili z chyb svého soka a chvíli vedli. Od druhé třetiny ale zcela vypadli z tempa a Zlín byl v koncovce zcela nekompromisní. Sedmi góly si vypracoval výrazný náskok, na jehož zmírnění už domácí neměli síly. I další utkání s týmem ze spodnějších pater tabulky tak pro Zubry nepřineslo bodový zisk.
24.kolo, sobota 1.12.2012
HC ZUBR Přerov - Berani Zlín
2:10
(2:2, 0:7, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Slavík, 13. Pecha (Siegel, Padalík) - 6. Bumbál (Pelánek), 20. Dalajka (Hladiš), 25. Hladiš (Gago), 25. Stránský (Hladiš), 29. Stránský (Dalajka, Hladiš), 35. Stuchlík, 38. Velčovský (Bumbál), 38. Pavlůsek (Stránský, Tomešek), 40. Hlaváč (Vyoral, Helešic), 55. Stuchlík (Malý). Rozhodčí: Dědek - Mikšík, Švarc. Vyloučení: 5:8, navíc Gago (Zlín) 10 minut osobní trest, Dalajka (Zlín) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 85. Střely na branku: 27:35. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:10.
Grigárek (34. Málek) - Slavík, Červínek, Kundrátek, Maršálek, Duda, Metelka - Gremlica, Karola, Václavíček - Nohál, Rybka, Kubal - Padalík, Pecha, Siegel - Novák, Němec, Müller
Haloda - Kobylík, Hlaváč, Stuchlík, Gago, Pelánek, Bumbál, Kosorin, Helešic, Velčovský, Tomek, Grygera, Pavlůsek, Dalajka, Procházka, Vyoral, Stránský, Hladiš, Tomešek, Malý