ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Vsetín 2:6 | JUNIOŘI: Přerov - Mountfield HK 1:0 | DOROST: Plzeň - Přerov 8:1

Mladší dorost neporazil předposlední Opavu ani napočtvrté

P ř e r o v - Měl to být soupeř, se kterým se ml.dorost měl letos porvat o záchranu v soutěži. Nakonec ji ale nedokázali Zubři porazit ani jedenkrát. Přitom dnes neměli k výhře daleko. Tentokrát vše zavinila slabá první třetina. V prvních 10 minutách byla hra podprůměrná z obou stran a zajímavého k vidění nebylo takřka nic. O vítězství Opavy rozhodl prakticky jediný hráč - David Nardelli, který během 7 minut dosáhl hattricku a na čtvrtý gól hostů přihrál. Zubři zabrali až ve zbývajících dvou třetinách. V nich už byli lepší než jejich soupeř, vytvářeli si i více šancí a vysoký náskok Opavy začali pomalu smazávat. Kontaktního gólu dosáhli ještě téměř 12 minut před koncem, ale i přes velikou snahu a závěrečnou 76 sekund trvající powerplay se jim zápas už nepodařilo ani vyrovnat a dotáhnout k prodloužení.
34.kolo, neděle 18.3.2012
HC ZUBR Přerov - HK Opava
3:4
(0:4, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 35. Tomaník (Hradila), 38. Weintritt (Nossek), 49. Weintritt (Kubíček, Tomaník) - 11. Nardelli (Ondruch), 12. Nardelli (Ondruch), 17. Nardelli (Ostřanský, Hlísta), 18. Hendrych (Nardelli). Rozhodčí: Lakomý - Klvač, J.Navrátil. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: 0:4, 3:4.
Vaculík - Hradila, Daniš, Sedlák, Podepřel, Metelka, Jančařík, Smolka, Peterka, Kubíček, Vlach, Pochyla, Tomaník, Harásek, Weintritt, Nossek, Bochňák, Novák
Marek - Olšr, Černý, Monczmann, Zbytek, Klement, Blaževič, Borunský, Ondruch, Nardelli, Rýpar, Hlísta, Hendrych, Ostřanský