Mladší dorost podlehl doma Havířovu 3:8

P ř e r o v - Zápas mladšího dorostu s Havířovem začal doslova šokem. Zubři si v podstatě ještě nesáhli na puk a už po 43 odehraných sekundách prohrávali 0:2. Vážněji začali útočit na branku hostů teprve v polovině úvodní třetiny za stavu 0:3. Zvýšená aktivita přinesla Zubrům v 17.min z hole Weintritta snížení na 1:3 a krátce nato dokonce nebyli daleko od kontaktního gólu. Hosté byli totiž hned po 23 sekundách vyloučení a během přesilovky se před Šimečkovou brankou objevil zcela sám Ministr, zamířil však vedle. Naopak hosté po skončení oslabení ještě zvýšili na 1:4. I v dalších třetinách byl Havířov o něco lepší a o gól je vždy vyhrál. Za ně se téměř na všech gólech podílela dvojice hráčů Pastrňák (5+1) a Kotala (1+5). Ze Zubrů bylo vidět nejvíce Tomaníka, který si vytvořil několik vyložených šancí.
32.kolo, pátek 9.3.2012
HC ZUBR Přerov - AZ Havířov
3:8
(1:4, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 17. Weintritt (Tomaník, Kubíček), 29. Pochyla (Jančařík, Smolka), 56. Novák (Metelka, Kubíček) - 1. Pastrňák (Bednář, Kotala), 1. Pastrňák (Kotala), 9. Pacas (Holeš), 19. Pastrňák (Kotala), 26. Kotala (Pastrňák, Medve), 37. Pastrňák (Kotala), 43. Ďurkáč (Kotala), 46. Pastrňák. Rozhodčí: Lakomý R.- Zatloukal M., Řezáč P. Vyloučení: 3:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:8, 3:8.
Vaculík (41. Schneider) - Hradila, Daniš, Válek, Sedlák, Podepřel, Metelka, Žůrek, Smolka, Peterka, Kubíček, Vlach, Pochyla, Tomaník, Ministr, Harásek, Weintritt, Nossek, Novák, Jančařík
Šimeček - Heinzl, Lenomár, Chroboček, Medve, Trombik, Kiss, Ďurkáč, Mareček, Kotala, Pastrňák, Pořízek, Fejko, Pacas, Holeš, E. Polák, R. Polák, Bednář