Mladší dorost s Olomoucí nakonec s debaklem

P ř e r o v - Přesto to tak téměř celý zápas nevypadalo. Mladí Zubři i dnes dokázali držet se svým protivníkem, kterým byla tentokrát šestá Olomouc, krok větší část zápasu. Na úvodní gól soupeřů zareagovali hned po minutě a ani další vedoucí gól Olomouce v závěru 1.třetiny nemusel zůstat bez odezvy, tentokrát však brankáře Šoustala zachránilo břevno. Ve 2.třetině se podařilo hostům brzy zvýšit na 1:3 a zdálo se, že odpor Zubrů zlomí tentokrát rychleji než se to podařilo ve čtvrtek Vítkovicím. Nakonec se tak ale nestalo. Meo dále bojovalo a po deseti minutách vstřelilo kontaktní gól na 2:3. Na další gól se pak čekalo až do půle poslední třetiny. Tento okamžik byl opět rozhodující, Olomouc stačila ještě přidat do konce utkání další tři a nakonec tak utkání skončilo debaklem 2:7.
28.kolo, neděle 19.2.2012
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc
2:7
(1:2, 1:1, 0:4)
Branky a nahrávky: 5. Novák (Ministr), 29. Tomaník (Weintritt) – 4. Šoustal T. (Pavlovský), 18. Krejčiřík (Sázel), 21. Zabloudil (Rašner), 50. Štefka, 51. Šoustal T. (Rašner), 56. Hrabica (Škoda, Štefka), 60. Rašner (Pavlovský). Rozhodčí: Klimecký - Navrátil, Řezáč. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 180. Střely na branku: 14:43. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:7.
Vaculík - Daniš, Žůrek, Hradila, Metelka, Podepřel, Smolka - Ministr, Novák, Nossek - Kubíček, Weintritt, Tomaník - Bochňák, Pochyla, Jančařík
Sroka (5. M. Šoustal) - Rašner, Nesvadba, Spurný, Klvaňa, Hes, Kolovratník, Hrabica, Škoda - Sázel, Pavlovský, T. Šoustal - Horák, Holiš, Medek - Malý, Heža, Štefka - Krejčiřík, Dittrich, Zabloudil