Mladší dorost držel se Zlínem krok, ale zase je bez bodu

P ř e r o v - V předehrávce 22. kola hostil mladší dorost Zubrů doma Zlín. Na počátku utkání se zdálo, že půjde o jasný zápas, protože hosté se rychle ujali vedení 0:1 a celých 12 minut Zubry před svou branku nepustili. Góly ale nepřibývaly ani v přerovské brance a když se Meo dostalo do první vážnější šance, hned z toho byl gól. Pochylovu střelu gólman Haloda jen vyrazil a Žůrek mířil do odkryté části branky - 1:1. Za dvě minuty se Zlín znovu ujal vedení střelou pod beton gólmana Gottwalda - 1:2. Hned ve 22.minutě se do sólového nájezdu dostal Nossek, hostující obránce jej ještě stačil dojet a zabránil mu v zakončení. Puk se dostal vedle branky a odtamtud zakončoval Bochňák - 2:2. Vyrovnaný výsledek drželi Zubři 13 minut. Až do konce zápasu sice bojovali co to šlo, dobře bránili, skvěle je držel gólman, ale soupeř byl rychlejší i techničtější. Přesto už dokázal dát jen jediný gól ve 36.minutě střelou po ledě z mezikruží - 2:3. Šance na vyrovnání žila celou 3.třetinu, největší šanci zahodil Novák asi čtyři minuty před koncem, když mu puk nesedl dobře na hůl a minul z velké části odkrytou branku Zlína. V poslední minutě zkusili Zubři i power play, ale bohužel neuspěli.
22.kolo, úterý 22.11.2011
HC ZUBR Přerov - Berani Zlín
2:3
(1:2, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 13.Žůrek (Pochyla), 22.Bochňák (Nossek) - 1.Vyoral (Gago), 15.Hladíš (Gago), 36.Werbik (Dlabaja). Rozhodčí: Klimecký - Dučák, J.Navrátil. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.
Gottwald - Žůrek, Daniš, Sedlák, Metelka, Jančařík, Válek, Smolka, Harásek, Vlach, Pochyla, Ministr, Solař, Nossek, Bochňák, Matlocha, Podepřel, Novák
Haloda - Gabrhelík, Fridrich, Kolařík, Šenkeřík, Procházka, Tomek, Schmied, Stiksa, Werbik, Pavlůsek, Hladiš, Gago, Vyoral, Strmiska, Dlabaja, Kuncek, Valášek, Peška, Rezek, Bumbál