Mladší dorost držel s osmým Vsetínem krok přes 50 minut

P ř e r o v - Mladší dorost dnes hrál dlouho s Valachy ze Vsetína celkem vyrovnanou partii. Nejvíce šancí si mladí Zubři vytvořili hned v úvodní třetině, skórovat mohl v 10. minutě Novák, o 4 minuty později ze sólového nájezdu Pochyla a v 19.minutě dvojice Blahunek - Novák z akce 2 na 1. Také hosté měli a zahodili dost šancí, ale jednu v 7.minutě na rozdíl od Zubrů dokázali přeci jen proměnit. Druhou třetinu začali Valaši hned v její druhé minutě gólovým úspěchem. Takřka okamžitě mohl odpovědět Blahunek ze sólového nájezdu, po jeho skončení však následoval opět jen smutný povzdech. Oba týmy si pak stále šance vytvářely, i když hosté přeci jen o nějaké procento častěji, celých dalších 30 minut se však žádná síť nerozvlnila. O všem tak rozhodl Vsetín v polovině třetí třetiny dvěma slepenými góly.
20.kolo, čtvrtek 15.12.2011
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
0:4
(0:1, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 7.Mikula (Tydlačka), 22.Riška, 52.Januška (Tydlačka, Mikula), 53.Mikula (Januška, Tydlačka). Rozhodčí: Antl - Řezáč, Klvač. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:4.
Gottwald - Hradila, Daniš, Žůrek, Metelka, Jančařík, Smolka, Blahunek, Kubíček, Vlach, Pochyla, Tomaník, Weintritt, Nossek, Bochňák, Matlocha, Podepřel, Novák, Válek
Gerža - Pisklák, Haničák, Svozílek, Běhula, Januška, Světlík, Kovář, Mikula, Tydlačka, Weintritt, Dubnický, Miko, Janošek, Riška, Hořanský