Mladší dorost držel doma krok s Havířovem dvě třetiny

P ř e r o v - Utkání se sedmým Havířovem se z počátku vyvíjelo slibně, Zubři hráli se svými hosty naprosto vyrovnaně prvních 12 minut a ve 4.minutě se dokonce ujali díky Matlochovi vedení. Od 13.minuty ale převzal iniciativu soupeř a ostřeloval branku přerovského brankáře Gottwalda daleko častěji, než Zubři havířovskou. To se projevilo v 17.minutě vyrovnáním, které zařídila nejúdernější pětka hostů ve složení Fejko - Pořízek, Bednář. Ta se dnes podílela na 4 gólech Havířova. Navíc Fejko v průběhu zápasu zahodil několik dalších vyložených šancí. Ve 2.třetině už měl více ze hry Havířov a zápas otočil. Zubři získali převahu jen v závěru 2.třetiny, kdy se jim podařilo vyrovnat. V poslední třetině tlak Havířova ale nevydrželi a v rozmezí 3 minut inkasovali 3 góly, které rozhodly o vítězství hostů.
14.kolo, čtvrtek 17.11.2011
HC ZUBR Přerov - AZ Havířov
2:5
(1:1, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 4. Matlocha (Pochyla), 39. Smolka (Tomaník) - 17. Fejko (Pořízek, Bednář), 26. Bednář (Pořízek, Fejko), 46. Bednář (Pořízek, Fejko), 48. Polak (Beneš), 49. Fejko (Bednář, Pořízek). Rozhodčí: Klimecký - Dučák, Dohnal. Vyloučení: 2:8, navíc Polak E. (Havířov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:5.
Gottwald - Žůrek, Daniš, Sedlák, Metelka, Jančařík, Smolka, Kubíček, Vlach, Pochyla, Tomaník, Ministr, Weintritt, Nossek, Matlocha, Podepřel
Šimeček - Mareček, Čadílek, Chroboček, Medve, Trombik, Peterek, Kiss, Ďurkáč, Spratek, Pořízek, Fejko, Pacas, Polak E., Beneš, Polak R., Puffer, Bednář