Mladší dorost sahal s Olomoucí po bodu, těsně však prohrál

P ř e r o v - Zápas v Olomouci byl na začátku soutěže jedním ze tří, který Zubři prohráli dvouciferným debaklem. Tentokrát však probíhal podle úplně jiného scénáře. Zubři vydali ze sebe všechno co měli a v 11. minutě šli dokonce do vedení. Brzy o něj však přišli a dotahovat pak museli vždy oni. Naposledy na 3:3 pěknou střelou Vlacha ve 49. minutě. Jejich snaha pak byla velká a nepolevila ani po vítězné brance Olomouce na 3:4 asi sedm minut před koncem. Zubři ještě více zatlačili, jejich největší šance však skončila jen na tyči Srokovy svatyně, kterou olomoucký gólman slyšel znít ve svých uších určitě ještě dlouho poté. Vyrovnat se jim ale nepodařilo ani v posledních 42 sekundách při power play 6 na 4. Bod by si za svůj výkon určitě zasloužili, výsledek se už však nezměnil.
10.kolo, pátek 28.10.2011
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc
3:4
(1:2, 1:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 11. Novák (Blahunek), 38. Tomaník (Bochňák, Kubíček), 49. Vlach (Ministr) - 13. Pavlovský (Šoustal), 14. Medek (Kropáč), 42. Horák (Kropáč), 54. Medek (Kropáč, Klvaňa). Rozhodčí: A.Kika - R.Lakomý, L.Navrátil. Vyloučení: 1:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 86. Střely na branku: 23:39. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.
Vaculík - Hradila, Daniš, Podepřel, Metelka, Žůrek, Smolka, Blahunek, Kubíček, Vlach, Tomaník, Ministr, Weintritt, Nossek, Bochňák, Novák
Sroka - Hes, Kolovratník, Hrabica, Škoda, Klvaňa, Zelený, Kropáč, Malý, Štefka, Heža, Ditrich, Pavlovský, T.Šoustal, Horák, Medek, Sázel, Přibylová