Mladší dorostenci na úvod extraligy vysoko prohráli v Olomouci

O l o m o u c – Mladší dorostenci HC ZUBR Přerov měli v neděli dopoledne na programu úvodní utkání nového ročníku extraligové soutěže. Tým Zubrů čekalo hned v prvním kole derby v Olomouci, která byla obrovským favoritem. Po první třetině sice Přerov prohrával jen těsně, ale ve druhé části se s brankami doslova roztrhl pytel a gólové manko Zubrů začalo velmi nepříjemně narůstat. Od druhé třetiny domácí tým jednoznačně diktoval tempo hry a do přerovské klece přesně zamířil devětkrát. Zubři se v utkání prosadili pouze jednou, díky trestnému střílení Matlochy a protože domácí hráči v závěrečné periodě přidali ještě další tři góly, prohrál nakonec Přerov úvodní zápas stejným drtivým výsledkem 1:13 jako vloni.
1.kolo, neděle 11.9.2011
HC Olomouc - HC ZUBR Přerov
13:1
(1:0, 9:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 2. Malý (Heža J.), 23. Nesvadba (Šoustal T.), 24. Horák J., 25. Pavlovský (Rašner), 28. Sázel (Pavlovský, Šoustal T.), 28. Medek, 32. Horák J. (Kropáč), 37. Heža J. (Štefka, Horák R.), 39. Pavlovský (Nesvadba), 40. Rašner, 43. Kropáč (Přibylová), 49. Pavlovský (Šoustal T.), 58. Sázel (Pavlovský, Šoustal T.) – 34. Matlocha. Rozhodčí: Kika - Cik, Vožda. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 7:0, 7:1, 13:1.
Sroka (31. Venkrbec V.) – Rašner, Nesvadba, Horák R., Hes, Hrabica, Škoda, Kolovratník, Zelený, Pavlovský, Sázel, Šoustal T., Horák J., Kropáč, Medek, Přibylová, Heža J., Malý, Dittrich, Štefka, Houš
Fiurášek (25. Schneider, 28. Fiurášek) – Daniš, Podepřel, Hradila, Metelka, Jančařík, Smolka, Sedlák, Válek, Ministr, Blahunek, Novák, Nossek, Pochyla, Tomaník, Kubíček, Vlach, Matlocha, Solař, Bochňák