Starší dorost: Zubři doma se Šumperkem nezaváhali

P ř e r o v – Starší dorostenci se poprvé v letošním roce představili domácímu publiku. Jejich soupeřem byl třetí Šumperk, který tradičně přináší hodně velké nebezpečí. Zubři si ale nemohou v současné době dovolit bodovou ztrátu a proto šli směrem za vítězstvím velmi důrazně. V první třetině se sice střelecky prosadili pouze jednou, ale ta druhá jim vyšla parádně a pět gólů v síti mladých Draků jednoznačně zápas rozhodlo. Ve třetí části už Přerov za vyššího vedení trochu polevil a navíc vyrobil několik chyb v obraně, jenž soupeř potrestal. Oba body však zůstaly doma, Přerov zdolal Šumperk 7:3. Velmi dobré utkání odehrál útočník Daniel Karola, který se během devíti minut druhé třetiny blýskl čistým hattrickem.
23.kolo, pátek 13.1.2012
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
7:3
(1:0, 5:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 6. Čelko (Rajnoch, Šnirc), 22. Kratochvíl (Spěvák, Karola), 27. Karola (Andrýsek, Spěvák), 33. Karola (Spěvák), 36. Karola (Spěvák), 40. Šnirc (Rajnoch, Zbořil), 57. Rajnoch - 52. Nastoupil (Kobza, Malý), 59. Zindulka (Holický), 60. Kobza. Rozhodčí: Klimecký - Kika, Šimčík. Vyloučení: 3:4, navíc Nastoupil (Šumperk) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 37:25. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1, 7:3.
Mánek (41. Grigárek) - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, Šťastný, Kundrátek, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Karola, Kratochvíl, Spěvák - Padalík, Němec, Siegel - Novák, Zatloukal
Macek - Koutský, Nemeškal, Kobza, Kužílek, Uporský, Holický, Zindulka, Vepřek, Adam, Malý, Vomlel, Nastoupil, Evják, Ondráček, Pražák, Pospíšil